Відбулась XІІІ чергова сесія Городоцької районної ради

 Сьогодні, 18 травня 2017 року, в актовому залі відбулась XІІІ чергова сесія Городоцької районної ради VII скликання. 
У її роботі  взяли участь: голова Городоцької районної ради В.Більовський, заступник голови районної ради Б.Слонівський, голова райдержадміністрації В.Ременяк, депутати Львівської обласної ради В.Саган та К.Кеньо, заступник голови РДА П.Стахів, 30  депутатів районної ради, сільські голови, керівники управлінь відділів РДА, керівники силових структур району, працівники апарату районної ради  та представники засобів масової інформації.

Почалась сесія традиційно з Гімну України, опісля якого голова районної ради Володимир Більовський привітав присутніх  та побажав здоров'я депутатам,  які  святкували свій день народження у міжсесійний період. Також були відзначені подяками за особистий внесок в розвиток та популяризацію фізичної культури, активну участь в розвитку спортивного руху та гідне представлення Городоччини на V Спартакіаді Львівщини серед депутатів всіх рівнів депутати районної ради Кликоцький Володимир, Лещинський Юрій, Коропісь Руслан та голова Переможненської сільської ради Гладиш Оксана. Також обговорили відзначення в районі Дня жертв політичних репресій та Свята Героїв.
   Рішення райради приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись на сайті Городоцької районної ради. 

На сесії розглядались такі питання:

1.        Про порядок денний XIIІ сесії Городоцької районної ради.

2.        Про припинення повноважень депутата Городоцької районної ради С.Буняка.

3.     Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за І квартал 2017 року.

4.    Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2017 рік.

5.        Про затвердження Програми відпочинок та оздоровлення дітей у 2017 році.

6.        Про затвердження Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій – учасників АТО в Городоцькому районі на 2017 рік.

7.        Про внесення змін до Програми розвитку української мови, української культури та історичної  свідомості громадян України на території Городоцького району на 2017-2018 роки.

8.  Про внесення доповнення до  Програми розвитку агропромислового  комплексу Городоцького району на 2016-2020 роки.

9.   Про внесення змін до районної програми збереження об’єктів культурної спадщини  Городоцького району на 2016-2018 роки.

10.   Про внесення змін до районної програми комплексного розвитку території Городоцького району на 2017-2020 роки.

11.   Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2017 рік.

12.   Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  розташованих в с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області по передачі їх у власність громадянам  для будівництва індивідуальних гаражів.

13.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер: 4620988000:08:000:0243), площею 83,6529 га на території Угрівської сільської ради Городоцького району Львівської області.

14.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами під об’єкт «Облаштування Тубарівського ГР. Свердловина № 3», яка знаходиться на території Грімненської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

15.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік зїемельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 13,1808 га, яка розташована на території Речичанської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

16.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться ТзОВ «Агротучапи» для іншого сільськогосподарського призначення  на території Тучапської сільської ради Городоцького району Львівської області.

17.   Про внесення змін у додаток до рішення районної ради від 2.03.2011 року № 57 «Про затвердження проекту землеустрою й передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів за списком №2».

18.   Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

19.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за адресою: Львівська область Городоцький район Угрівська сільська рада (за межами населеного пункту).

20.   Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж с. Галичани Галичанівської сільської ради городоцького району Львівської області.

21.   Про надання дозволу на складання деетального плану території земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: м. Городок, вул. Авіаційна,1 Городоцького району Львівської області.

22.   Про створення філій на базі Милятинської ЗОШ І ступеня, Тучапської ЗОШ І ступеня  і  Стоділківської ЗОШ  І ступеня при  опорному закладі Городоцькому навчально-виховному комплексі         №  5 «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Городоцької районної ради Львівської області».

23.   Про створення філій на базі Бірченської ЗОШ І-ІІ ступенів, Зашковицької ЗОШ І ступеня і Малолюбінської  ЗОШ  І ступеня при опорному навчальному закладі Великолюбінській загальноосвітній   школі І-ІІІ ступенів Городоцької районної ради Львівської області».

24.   Про надання дозволу на виконання звіту про експертну грошову оцінку нерухомого майна КП «Городоцьке РБТІ».

25.   Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

26.   Різне.