Вітання голови районної ради з нагоди Дня матері

Дорогі жінки, сердечно вітаю вас зі святом – Днем матері!
Традиційно в другу неділю травня українці відзначають таке зворушливе свято, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності та безмежної шани до жінки-матері. Сьогодні, в такий непростий для нашої країни час, образ матері набуває особливого значення, адже саме вона невпинно молиться за мир, спокій та щасливе майбутнє синів та доньок України. Мати – не лише вірна берегиня родини, яка самовіддано й дбайливо оберігає сімейне вогнище, а й невичерпне джерело віри і самопожертви, палкої любові та великого терпіння. Дорогі матері, ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури та любові до рідної землі. Тож нехай цей весняний день завжди дарує вам тепло сонячних променів та ніжність весняних квітів!

Голова районної ради Володимир Більовський