Благодійна місія на Схід

Сьогодні, 20 квітня, наші краяни з чималим гуманітарним вантажем на декілька днів відбули на Донбас, в зону проведення АТО. Вони повезли українським захисникам паски та інші великодні смаколики, а також найнеобхідніші речі. Воякам 24-ї бригади передадуть новенький джип. Напередодні жваво йшла підготовка до цієї поїздки під керівництвом помічника народного депутата України Ярослава Дубневича - Володимира Лещинського, до якої долучились і працівники Городоцької районної ради на чолі з головою Володимиром Більовським . Свою відчутну лепту до вагомої доброчинної справи внесли громади району. Благодійний вантаж для відважних українських воїнів супроводжують заступник голови райради Богдан Слонівський, депутати районної ради  Володимир Лещинський, Богдан Винарчик, Степан Буняк, головний лікар Центру ПМСД Василь Полумацканич та декан УАПЦ о. Степан Целень.

Народна думка