Виховання підростаючого покоління – справа не тільки освітян, а й податківців

Податківці Городоцького району добре розуміють важливість виховання податкової культури серед молоді – майбутніх платників податків, адже саме їх сумлінність у подальшому забезпечить економічне зростання держави.

Учні 10-го класу ЗОШ №3 І-ІІІ ступеня ім. Героя України Івана Бльока мали змогу разом з податківцями Городоцької ОДПІ поринути в історію виникнення податків, дізнатись про завдання, функції та права ДФС України, податки в житті кожного громадянина та компанії декларування під час проведення лекційного заняття.

Основною метою податківців було донести до майбутніх платників податків, що податки – це основа формування бюджету країни, фінансування освіти, науки, культури, медицини, соціально-економічних програм, добровільна сплата податків сприяє підвищенню життєвого рівня кожного громадянина.

Школярам розповіли про процедуру отримання податкової знижки на навчання, отримали корисну інформацію про те, хто має право на отримання податкової знижки, які документи необхідно мати, куди та у який термін слід подати декларацію про доходи.

 

Особливу зацікавленість серед учнівської молоді викликало широке розмаїття електронних сервісів, запроваджених ДФС України, та спрощення процедури реєстрації власного бізнесу.