Делегація Городоччини передала копію ікони Матері Божої Неустанної Помочі

У вівторок, 14 березня, у м.Києві, делегація  Городоцького району передала копію Чудотворної ікони Матері Божої Неустанної Помочі із Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ в один з найстаріших православних храмів України – Церкву Успіння Богородиці Пирогощої.

Паломництво Україною ця копія Чудотворної ікони розпочала ще влітку 2015 року після посвяти в Римі і особистого благословіння Папою Римським Франциском.

Після вшанування у більш як 250 храмах Львівщини всіх конфесій, з благословення Блаженнішого Святослава, з липня 2016, року вона перебувала в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві. А від тепер їй зможуть поклонитись і у православних храмах Києва.

Планується, що далі ікону Матері Божої Неустанної Помочі повезуть в зону АТО, а після цього перед нею матимуть змогу помолитись люди в усіх храмах України.