X позачергова сесія Городоцької районної ради VІI скликання відбудеться 7 грудня 2016 року, о 11:00 в актовому залі Городоцької районної ради.

Городоцька районна рада інформує, що X позачергова сесія районної ради VІI скликання відбудеться 7 грудня 2016 року, об 11:00 в актовому залі  Городоцької районної ради.

На розгляд сесії виносяться питання:

1.        Про порядок денний X позачергової сесії VII скликання Городоцької районної ради.

2.        Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2016 рік.

3.        Про звіт голови Городоцької районної ради про роботу за звітний період.

4.        Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на  І півріччя 2017 року.

5.        Про затвердження Програми організації відзначення державних, національних та релігійних свят у Городоцькому районі на 2017 рік.

6.        Про затвердження Програми виплати одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2017 році.

7.        Про виплату добових депутатам районної ради, які приймали участь в засіданнях постійних комісій, президій та сесій в 2017 році.

8.        Про затвердження штатного розпису Городоцької районної ради на 2017 рік.

9.        Про встановлення надбавки голові та заступнику голови Городоцької районної ради за виконання особливо важливої роботи, надання їм матеріальної допомоги та преміювання.

10.   Про затвердження кошторису видатків на утримання Городоцької районної ради та її виконавчого апарату на 2017 рік і ліміту пального для службового легкового автотранспорту.

11.   Про безоплатну передачу з балансу Городоцької районної ради на баланс Городоцького районного військового комісаріату нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Городок вул. Львівська,3 А.

12.   Про перейменування Галичанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Городоцької районної ради Львівської області на Галичанівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Городоцької районної ради Львівської області та затвердження нової редакції Статуту.

13.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 40,0000 га, яка розташована на території Повітненської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

14.   Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  розташованих в с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області по передачі їх у власність громадянам  для будівництва індивідуальних гаражів.

15.    Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

16.   Про районний бюджет Городоцького району на 2017 рік.

17.   Про депутатські запити.

18.   Різне.