ЗОШ в селі Дроздовичі присвоєно ім’я новітнього Героя

ІX сесія Городоцької районної ради VII скликання,  розглянувши звернення відділу освіти Городоцької РДА від 02.11.2016 р. № 1357/01-14,  беручи до уваги підсумки проведеного громадського обговорення, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань  культури, освіти, спорту, духовного відродження та засобів масової інформації, керуючись ст. ст. 6-10 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», одноголосно вирішила: «Присвоїти Дроздовицькій загальноосвітній школі І–ІІ ступенів Городоцької районної ради Львівської області ім’ Назарія Попадика».
Нагадаємо, ПОПАДИК Назарій Богданович (27.01.1993-30.08.2014 рр.), дроздовичанин. Був солдатом 80-ї окремої високомобільної десантної бригади. Загинув 30 серпня 2014 р. під час обстрілу аеропорту м. Луганськ. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).