ІX сесія Городоцької районної ради VІI скликання відбудеться 24 листопада 2016 року, о 10:00 в актовому залі Городоцької районної ради.

ІX сесія районної ради VІI скликання відбудеться о 10:00,  24 листопада 2016 року в актовому залі  Городоцької районної ради.

На розгляд сесії виносяться питання:

1.        Про стан виконання інвестиційної програми капітального будівництва Городоцького району за 10 місяців 2016 року.

2.        Про хід виконання Програми галузі культури у Городоцькому районі на 2012-2016 роки.

3.        Про роботу Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області.

4.        Про роботу КП «Городоцьке РБТІ».

5.        Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за 9 місяців 2016 року.

6.        Про уточнених планових показників районного бюджету Городоцького району на 2016 рік.

7.        Про затвердження детального плану території кварталу забудови  індивідуальних  гаражів боксового типу в с. Черляни (за межами населеного  пункту)  Городоцького району Львівської області.

8.        Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  розташованих в с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області по передачі їх у власність громадянам  для будівництва індивідуальних гаражів.

9.        Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,2000 та 9,4381 га, які розташовані на території Повітненської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

10.   Про надання дозволу на складання детального плану території земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: с. Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

11.   Про надання дозволу ТзОВ «Захід Інтер Груп»  на розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої по вул. Польовій,71  с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області під реконструкцію та обслуговування нежитлової будівлі.

12.    Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність гр. Родичу Т.С.

13.    Про внесення змін до пунктів 1 та 2 рішення Городоцької районної ради від 21.07.2016 року № 139 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання у власність гр. Ковалишину А.Є. розташованої за адресою: с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу».

14.    Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2016 року № 53 «Про забезпечення харчуванням учнів пільгових категорій та учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

15.    Про ліквідацію (припинення) діяльності ДНЗ «Казка» с. Мшана Городоцького району Львівської області.

16.    Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

17.    Про звернення депутатів Городоцької районної ради Львівської області до голови Львівської обласної ради Ганущина О.О. та голови Львівської ОДА Синютки О.М. щодо питання перевезення пасажирів Городоцького району до кінцевої зупинки (площа Привокзальна, приміський залізничний вокзал).

18.    Про депутатські запити.

19.Різне.

Початок реєстрації о 9 год. 30 хв.

Початок сесії об 10.00 год.

На сесію запрошуються депутати обласної ради, депутати районної ради, міські, селищний і сільські голови, керівники підприємств, установ та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники громадсько-політичних організацій.

Пропозиції від організацій, установ і громадян приймаються районною радою до 18 листопада 2016 року.