VII сесія Городоцької районної ради (21 липня 2016 року; рішення №125-153)

Рішення та додатки

Номер Назва Додатки
Результати поіменного голосування депутатів Городоцької районної ради VII скликання на VII сесії районної ради 21.07.2016р Про відкриття VII сесії VII скликання, Про прийняття розпорядку роботи VII сесії VII скликання, Про обрання лічильної комісії, Про прийняття за основу порядку денного, Про перейменування Мшанської ЗОШ, Про передачу майна,ФАПів,адмін персоналу ЦРЛ - Центру ПМСД, Про надання дозволу відділу освіти на укладення угод, Про роботу архітектурно-планувального бюро, Про розгляд заяв жителів району,щодо надання м/д, Про надання слова міському голові м.Городка, Про внесення змін до статуту КЗ ГРР Центру ПМСД, Про внесення змін до статуту КЗ ГРР Центру ПМСД 2, Про затвердження документації грошової оцінки земельної ділянки на території Шоломинецької с/р, Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки Мартинюку М.В., При присвоєння Дубаневицькій ЗОШ імені Івана Альберта, Про затвердження документації грошової оцінки земельної ділянки на території Тучапської с/р, Щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Угрівської с/р, Про надання дозволу Городоцькому тер.центру соц.обслуговування передечу на баланс Городоцькій міській раді будівель та споруд, Про надання дозволу Городоцькому тер.центру соц.обслуговування передечу на баланс Городоцькій міській раді будівель та споруд, Про хід виконнаня програми соц.розвитку та захисту населення, Про перейменування Мшанської ЗОШ, Про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами, Про звернення депутатів Городоцько районної ради до Верховної ради України, Про надання дозволу відділу освіти Городоцької РДА на передачу обєктів з балансу територіальних громад району у комунальну власність територіальної громади с.Добряни, ПРо затвердження проекту землеустрою щодо відведення ділянки Ковалишину А.Є., Про стан виконання програми "Питна вода", Про внесення змін до статуту Новосілького НВК, Про уточнення планових показників районного бюджету на 2016 рік, Про ліквідацію діяльності ДНЗ с.Мшана, Про затвердження статуту КЗ ГРР "Городоцька ЦРЛ", Про затвердження тех.документації земельної ділянки на території Тучапської с/р, Про підтримку звернення Самбірської райради, Про внесення змін до додатку,щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів, Про затвердження програми проведення експертної оцінки земельних ділянок, Про надання дозволу відділу освіти Городоцької РДА на списання трактора, Про надання дозволу Городоцькому районному тер.центру соц.обслуговування, Про затвердження тех.документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки ,що надається ТзОВ "Енергія-Тепловодосервіс"
125 Про порядок денний R125_Порядок денний.doc
126 Про стан виконання Регіональної програми «Питна вода України» у Городоцькому районі на 2006-2020 роки R126_Programa_Pitna_voda_Ukrayini.doc
127 Про хід виконання Програми соціального розвитку та захисту населення Городоцького району на 2016 – 2017 роки R127_Pro_vikonannya__Progama_soc._zahitu.doc
128 Про роботу КП Арх.ПБ R128_Pro_robotu_KP_Arh.PB_.doc
129 Про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Львівської області R129_Pro_povnovazhen._byudzhetam_oblasti_15.doc
130 Про уточн.бюдж. на 2016 р. R130_Pro_utochn.byudzh._na_2016_r..doc, dodatok_1.xls, Dodatok_2.xls, Dodatok_3.doc, Dodatok_4.doc, Utochnennya.doc
131 Про зат.Програми екс.грош.оцін на16-17 р R131_Pro_zat.Programi_eks.grosh_.ocin_na16-17_r.doc
132 Про внес. змін до ріш. земл.Угри R132_Pro_vnes._zmin_do_rish.__zeml.Ugri_.doc
133 Про затв. норм.грош.оцін.ТОВ Енергія R133_Pro_zatv._norm.grosh_.ocin_.TOV_Energiya.doc
134 Про зат.тех.док.Мартинюка М.В. R134_Pro__zat.teh_.dok_.Martinyuka_M.V..doc
135 Про зат.тех.док.Тучап.с.р.10 га R135_Pro__zat.teh_.dok_.Tuchap.s.r.10_ga.doc
136 Про зат.тех.док.Тучап.с.р. 21 га R136_Pro__zat.teh_.dok_.Tuchap.s.r._21_ga.doc
137 Про зат.тех.док.Шоломиницької.с.р. R137_Pro__zat.teh_.dok_.Sholominickoyi.s.r..doc
138 Про внес. змін до дод.р.640 від 18.3.10 R138_Pro_vnes._zmin_do_dod.r.640_vid_18.3.10.rtf
139 Про зат. проект.землeуcетр.Ковалишину R139_Pro_zat._proe.zemlecn.Kovalishinu.doc
140 Про присвоєння Дубаневицькій ЗОШ І-ІІ ступенів Городоцької районної ради Львівської області імені Івана Альберта R140_Pro_prisv.Dubanev..ZOSh_3_im.I..doc
141 Про ліквідацію діяльності ДНЗ с. Мшана R141_Pro_likvidaciyu_DNZ_s.Mshana.doc
143 Про внесення змін до Статуту Бартатівського НВК R143_Pro_vnes.zmin_do_Statutu._Bartat.NVK_.doc
144 Про внесення змін до Статуту Новосільського НВК R144_Pro_vnes.zmin_do_Statutu._Novos.NVK_.doc
145 Про передачу обєктів Добрян.с.р. R145__Pro_peredachu_obiektiv_Dobryan.s.r..doc
146 Про надання дозволу відділу освіти Городоцької РДА на укладення угод оренди нежитлових приміщень Підзвіринецької, Мшанської та Градівської ЗОШ І-ІІІ ступенів R146_Pro_nad.doz_.osviti.na_ukl._oren.ATS_.rtf
147 Про над.дозв. на списан. трактора R147_Pro_nad.dozv_._na_spisan._traktora.doc
148 Про зат. Статуту Городоцька ЦРЛ R148_Pro_zat._Statutu_Gorodocka_CRL.doc