VI сесія Городоцької районної ради ( 19 Травня 2016 року,рішення №100-124)

Рішення та додатки

Номер Назва Додатки
Програма кап_буд 2016 Dodatki_do_programi_2016_KOROTKA_na_13-06-2016.xls, Programa_kapitalnogo_budivnictva_2016.doc
Програми Zvernennya_do__VRU.rtf, Zvit_pro_vik._rayon._byudzh._za_I_kv.2016_r..rtf, Programa_dorogi_2016.doc, PROGRAMA_socekonomrozvitku_2016_17.doc, Porozuminnya.doc
Результати поіменного голосування депутатів Городоцької районної ради VII скликання на VI сесії районної ради 19.05.2016р Про відкриття(роботу) VI сесії VII скликання Городоцької районної ради, Про прийняття Порядку Денного VI сесії VII скликання Городоцької районної ради за основу, Про прийняття Порядку Денного VI сесії VII скликання Городоцької районної ради за основу і в цілому, Про прийняття розпорядку роботи VI сесії VII скликання Городоцької районної ради, Про обрання лічильної комісії в кількості трьох чоловік, Про ухвалення тексту порозуміння про партнерство та співпрацю між Городоцьким районом Львівської області (Україна) та Львувецьким повітом Нижньосілезького воєводства (Республіка Польща)., Про затвердження Програми по ліквідації загрози виникнення ускладнень епідситуації щодо лептоспірозу, гострих кишкових інфекцій в Городоцького районі на 2016 рік., Про затвердження Програми фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг Городоцького району на 2016 рік., Про внесення змін до районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у Городоцькому районі на 2016-2018 роки., Про внесення змін до районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у Городоцькому районі на 2016-2018 роки., Про призначення головного лікаря КЗ Городоцької районної ради "Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Городоцького району Львівської області на конкурсній основі,та утворення конкурсної комісії при районній раді, Про затвердження Інвестиційної програми капітального будівництва Городоцького району на 2016 рік з макроекономічним прогнозом на 2017-2018 роки, Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2016 рік., Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за I квартал 2016 року., Про надання дозволу Комунальному закладу ГРР «Городоцька ЦРЛ» на проведення реорганізації поліклініки м. Городок в амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 1м. Городок., Про надання дозволу Комунальному закладу ГРР «Городоцька ЦРЛ» на проведення реорганізації поліклініки м. Комарно в амбулаторію загальної практики сімейної медицини м. Комарно., Про надання дозволу Комунальному закладу ГРР «Городоцька ЦРЛ» на проведення реорганізації поліклініки смт. Великий Любінь в амбулаторію загальної практики сімейної медицини смт. Великий Любінь, Про створення комунального закладу Городоцької районної ради «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцького району Львівської області, Про призначення головного лікаря комунального закладу Городоцької районної ради «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцького району Львівської області., Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2016 рік, Про реформування друкованого засобу масової інформації – газети «Народна думка» та редакції комунального підприємства «Редакція часопису Городоччини «Народна думка» Городоцької районної ради Львівської області., Про реорганізацію Милятинської ЗОШ І-ІІ ступенів у Милятинську ЗОШ –І ступеня., Про реорганізацію Тучапської ЗОШ І-ІІ ступенів у Тучапську ЗОШ –І ступеня., Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАТ «Укргазвидобування» для облаштування Верещицького ГР (свердловина № 5) на території Монастирецької сільської ради (за межами населеного пунк, Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відведена гр. Лотоцькій М.М. та Кордиш Ю.Л., Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прус Ж.С. за адресою: вул. Польова, 96, с. Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району, Львівської області по передачі їх у власність громадянам для будівництва індив, Про депутатські запити, Про передачу у тимчасове користування автомобіля марки ВАЗ – 21099 Городоцькому районному військовому комісаріату., Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прус Ж.С. за адресою: вул. Польова, 96, с. Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району, Львівської області для обслуговування складських приміщень., Про розгляд заяв жителів району,щодо надання матеріальної допомоги, Про звернення депутатів Городоцької районної ради Львівської області до Верховної Ради України про необхідність підвищення рівня соціального захисту дітей із малозабезпечених сімей.
додаток до уточн.бюдж. на 2016 р. dodatok_do_utochn.byudzh._na_2016_r..xls
100 Порядок денний R100_Poryadok_denniy.doc
101 Про ухвал.порозум.між Польщею R101_Pro__uhval.porozum.mizh_Polshcheyu.doc
102 Про зат. Прграми лептоспірозу R102_Pro_zat._Prgrami_leptospirozu.doc