В районі завершено проведення пробного ЗНО-2014

У суботу, 29 березня, в Городоцькому НВК №5 проведено другу сесію пробного зовнішнього незалежного оцінювання, у ході якої абітурієнти могли скласти пробний тест з математики, історії України, біології, географії або світової літератури.

Усього під час двох сесій пробного тестування абітурієнти мали можливість скласти два тести (по одному у кожну сесію) з переліку навчальних предметів, що включені до програми проведення ЗНО у 2014 році.

Пробне зовнішнє оцінювання було проведено з дотриманням процедур, що наближені до технології складання тестів, які відбудуться у червні цього року. Окрім навчальних навичок, пробне тестування дозволяє абітурієнтам отримати психологічний досвід участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.