В області постане “Батальйон територіальної оборони”

У Львівській області формуватиметься “3-й батальйон територіальної оборони”. Про це розповів обласний військовий комісар полковник Володимир Щур, – інформує Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів).

«На сьогоднішній день основними завданнями, що постали перед нами є формування цього підрозділу, забезпечення матеріально-технічними засобами, озброєнням та технікою”, – зазначив Володимир Щур.

За словами офіцера, підготовчі заходи уже проводяться, а для забезпечення його діяльності потрібно близько 5 млн. грн. Для їх збору, як нагадав Володимир Щур, за ініціативи голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех було створено Благодійний фонд для матеріально-технічного забезпечення батальйону.

Реквізити одержувача: Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста

ЄДРПО: 02940262
МФО; 300023
р/р: 26003000003818
ПАТ УКРСОЦБАНК Призначення платежу: «Матеріально-технічне забезпечення 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області».