Заступник голови Городоцької районної ради Володимир Більовськи прийняв участь у нараді з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації

11 листопада голова райдержадміністрації О. Дунас,   її  перший заступник В. Петров, заступник голови районної ради В. Більовський провели  робочу нараду з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу; виплати заробітної плати та пенсій; станів розрахунків за використані енергоносії; виконання в районі завдань Президента України. Керівник фінансового управління райдержадміністрації В. Жданський доповів про наповнення дохідної частини районного бюджету у листопаді, проведення виплат заробітних плат та оплату за енергоносії.  Начальник управління Держказначейства Г. Місько інформувала про  хід проплати захищених статей видатків.  Начальник Городоцької ОДПІ  А. Сисюк доповів про хід виконання показників МФУ у  жовтні та з початку року. Керівник відділу освіти І. Яскевич інформував про: реорганізацію відділу; хід районних олімпіад; проведення заходів в школах району з нагоди Дня української писемності та мови. Головний лікар КЗГРР «Городоцька ЦРЛ» П. Фалинський  доповів про роботу медичних установ. Керівник управління агропромислового розвитку Я.Фостяк інформував, що в районі не зібрано повністю кукурудзу на зерно. В ході наради заступник голови РДА Р.Скобало інформувала присутніх про заходи які будуть проведені на протязі поточного тижня, щодо реалізації в районі  завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики. Р.Скобало зазначила, що у період з 11 по 17 листопада буде проведено зустрічі, наради, «круглий стіл» та засідання громадської ради при РДА з реалізації власних проектів з вищевказаного питання.  Присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про поточні проблемні питання. В ході наради розглянуті можливі шляхи їх вирішення. За підсумками наради дані відповідні доручення голови райдержадміністрації.