Голова районної ради провів щотижневу нараду з працівниками апарату

29 квітня голова районної ради Василь Полумацканич провів щотижневу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради. На нараді обговорено питання підготовки до чергової XXII сесії Городоцької районної ради VI скликання, яка повинна відбутися 18 червня 2013 року в районному Народному домі. Голова районної ради дав завдання керуючому справами районної ради І.Мєскало та начальнику відділу організаційної і кадрової роботи О.Рапу організувати засідання постійних комісій районної ради для підготовки на сесію всіх необхідних матеріалів, наголосив на важливості своєчасного оприлюднення на офіційному веб-сайті районної ради документів, необхідних для сесії. Також голова районної ради дав завдання розпочати підготовку до проведення 15 червня VI Прикордонних самоврядних зустрічей, в яких візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування Городоцького, Старосамбірського, Мостиського та Пустомитівського районів а також польські партнери з Перемишльського, Саноцького повітів та міста і гміни Нова Демба. Голова ради перевірив стан  розгляду і виконання звернень громадян, розпоряджень голови районної ради працівниками апарату. На нараді обговорено також фінансові та господарські питання.  На завершення наради голова районної ради окреслив поточні завдання на робочий тиждень.