Відбувся духовний вечір, присвячений пам'яті о. Миколи Хмільовського

28 квітня в районному Народному домі відбувся духовний вечір присвячений 50-річчю від дня смерті визначного діяча УГКЦ та духовного просвітителя українського народу о.Миколи Хмільовського. В заході взяли участь заступник голови Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова райдержадміністрації Оксана Дунас, міський голова Микола Савка. Перед присутніми з вступним словом виступив городоцький декан УГКЦ Іван Греділь, духовний вечір продовжився спільною молитвою. Згодом з біографією о. Миколи Хмільовського присутніх ознайомила директор музею історії села Мшана Стефанія Сенів. Вона розповіла про душпастирську й просвітницьку роботу отця, зокрема під час його проживання в с.Мшана. Після цього для гостей заходу виступили аматори народної самодіяльності району (режисер духовного вечора – Галина Глушко). В заході взяли участь мешканці міста та району, настоятелі місцевих храмів, депутати різних рівнів. Вечір відбувся в рамках відзначення в районі року о.Миколи Хмільовського, подібні вечори пам’яті зберуть глядачів в селах Суховоля та Мшана.