В Городку вшанують пам'ять чотирьох воїнів ОУН-УПА

25 квітня в м.Городок доставлено пам’ятний знак для встановлення по вул. Заставській для вшанування пам’яті місцевих борців за незалежність, членів ОУН-УПА, які 12 лютого 1949 року, будучи оточеними в криївці енкаведистами, покінчили життя самогубством, не бажаючи здаватися ворогам. Вищезгаданий пам’ятний знак буде встановлено в пам’ять про трьох повстанців, які загинули в криївці, що знаходилася на вул. Заводській: В.Табаки, А.Цапа та І.Ветошка. На могилі четвертого борця з більшовицьким режимом, їх товариша В.Горака, що також наклав на себе руки в цій криївці, буде встановлено залізний хрест.

Встановлення цих пам’ятників на території району здійснюється згідно виконання Програми Львівської обласної ради щодо встановлення  пам’ятних знаків на місцях загибелі та поховань воїнів УПА та учасників національно-визвольних змагань у рамках відзначення 70-ї річниці УПА.