В районі вшанували ліквідаторів трагедії на Чорнобильській АЕС

25 квітня заступник голови Городоцької районної ради Володимир Більовський взяв участь у відзначенні чергової річниці Чонобильської трагедії, яка відбулася в приміщенні Малої академії мистецтв ім. П.Андрусіва. В заході, присвяченому вшануванню ліквідаторів наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС також взяли участь голова Городоцької райдержадміністрації Оксана Дунас, заступник міського голови Ярослав Скобало, представники громадсько-політичних організацій району та мешканці міста. Захід розпочався хвилиною мовчання в пам’ять про страшну трагедію України та людей, які віддали своє життя, беручи участь в ліквідації наслідків аварії. Згодом з тематичним концертом перед присутніми виступили вихованці Малої академії.

Для поїздки у Львів на заходи з відзначення річниці Чорнобильської традегії Городоцькою районною радою виділено кошти та транспорт для ліквідаторів наслідків катастрофи, котрі проживають в районі.