Голова районної ради взяв участь в засіданні сесії Львівської обласної ради

25 квітня голова Городоцької районної ради Василь Полумацканич взяв участь в засіданні сесії Львівської обласної ради. На початку засідання голова обласної ради Петро Колодій оголосив хвилину мовчання в пам’ять про тих, чиє життя забрала Чорнобильська катастрофа. Також під час засідання депутатами було прийнято звернення до Кабінету Міністрів України щодо дотримання прав постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Під час розгляду питань порядку денного депутатами було прийнято звернення до Президента України про припинення кримінального переслідування, помилування і звільнення від тюремного ув’язнення Юлії Тимошенко.

Під час засідання сім новообраних депутатів в одномандатних мажоритарних виборчих округах №№ 2, 19, 20, 24, 34, 47, 58 з проміжних виборів депутатів Львівської обласної ради прийняли присягу.

Депутати обласної ради вирішили визнати недостатньою роботу з виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України і Львівською обласною радою щодо соціально-економічного розвитку Львівської області у 2012 році. За таке рішення проголосували 77 депутатів. Також депутати підтримали пропозицію про створення робочої групи для напрацювання нового проекту Угоди, оскільки термін дії цієї Угоди закінчується 31 грудня 2013 року.

На сесії прийнято Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік з макроекономічним прогнозом на 2014 - 2015 роки. Цей документ визначає стратегію розвитку Львівщини у 2013 році, містить пріоритетні напрямки соціального та економічного розвитку Львівщини на 2013 рік, а також 45 обласних цільових програм на загальну суму 125 млн грн. Також у Програмі вміщено інформацію про аналіз економічного та соціального розвитку за попередній період; основні макропоказники економічного та соціального розвитку Львівської області на 2014-2015 роки. Один із розділів Програми присвячений забезпеченню підтримки соціально-економічного розвитку малих міст.

Також депутати обрали першим заступником голови обласної ради Василя Пісного. Василь Пісний народився 2 січня 1963 року в селі Лопушани Зборівського району Тернопільської області. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. За фахом – юрист.