Щодо запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах

У зв’язку із настанням весняно-літнього періоду та сухої вітряної погоди збільшилась кількість пожеж в екосистемі. З метою запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах (лісових масивах, торфовищах, сільгоспугіддях) Городоцький РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області просить голів місцевих рад Городоцького району розглянути на сесіях міських, сільських рад на адміністративно підпорядкованих територіях питання щодо запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах.

Перелік проблемних питань додається:

-         тимчасового обмеження доступу населення та в’їзду транспортних засобів у лісові масиви та лісопаркові зони;

-    заборони накопичення в лісових масивах на торфополях, сільськогосподарських угіддях легкозаймистих матеріалів природного та штучного походження;

-     вжиття заходів, щодо захисту населених пунктів розташованих у лісових масивах, зокрема постійного розчищення від сухої трави (сміття) чагарників, що прилягають до лісів, торфовищ, сільськогосподарських угідь, поновлення захисних мінералізованих смуг для попередження розповсюдження вогню;

-         проведення агітаційно-роз’яснювальної роботи депутатським корпусом міських, селищних рад із населенням на території Городоцького району, щодо заборони розведення багать, спалювання сміття (сухої трави) в місцях, що прилягають до лісів, торфовищ, сільськогосподарських угідь.

Начальник Городоцького РВ ГУ

Держтехногенбезпеки

у Львівській області                                                                     М.С. Мелян