Відбулося засідання Колегії райдержадміністрації

19 березня в залі засідань Городоцької районної ради відбулося засідання Колегії Городоцької районної державної адміністрації. В засіданні взяли участь голова районної ради Василь Полумацканич, голова райдержадміністрації Оксана Дунас, заступники голови райдержадміністрації Володимир Петров, Степан Попко та Роксолана Скобало, начальник фінансового управління райдержадміністрації  Василь Жданський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району. В ході засідання розглянуто питання: про стан виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2012 рік; про розгляд Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2013 рік; про виконання районного бюджету Городоцького району за  2012 рік; про погодження галузевих програм.