Продовження засідання комісії з питань економіки і бюджету

У вівторок 12 березня в актовому залі Городоцької районної ради відбулося продовження засідання комісії з питань економіки і бюджету. В засіданні взяли участь заступник голови районної ради Володимир Більовський, голова бюджетної комісії Роман Дунас, заступники голови райдержадміністрації Степан Попко та Роксолана Скобало, керівники бюджетних установ району. Розглядалися питання: про затвердження уточнених планових показників районного бюджету Городоцького району за 2012 рік; про положення про преміювання працівників Городоцької районної ради; про затвердження місцевих програм; про розгляд заяв щодо надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям Городоцького району; розгляд листів установ та організацій.