Відбулося засідання комісії з питань використання комунальної та спільної власності

13 березня в кабінеті засідань постійних комісій Городоцької районної ради відбулося засідання комісії з питань використання комунальної  та спільної власності. В ході засідання депутатами-членами комісії розглянуто питання: про затвердження статуту комунального підприємства Городоцького районного бюро технічної інвентаризації в новій редакції; про надання дозволу на продовження договору оренди приміщення для розміщення обладнання АТС в Мшанській ЗОШ І-ІІІ ст.; про передачу нежитлової будівлі зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність територіальних громад Завидовицької сільської ради; про передачу електроустаткування відділу освіти, молоді та спорту Городоцької РДА на баланс ПАТ «Львівобленерго» Городоцького РЕМу.