Відбулося засідання президії Городоцької районної ради

15 березня відбулося засідання президії Городоцької районної ради. В ході засідання членами президії розглянуто питання: про порядок денний XXІ сесії Городоцької районної ради; про депутатські запити; про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України; про звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів для завершення будівництва мостів через річку Дністер в селах Монастирець та Тершаків Городоцького району Львівської області; про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району за 2012 рік; про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2013 рік; про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за 2012 рік; про затвердження уточнених планових показників районного бюджету Городоцького району за 2012 рік; про уточнення районного бюджету Городоцького району на 2013 рік; про доповнення до рішення районної ради від 29.12.12 р. № 353 «Про затвердження місцевих програм»; про внесення змін до Програми розвитку меліорації і поліпшення екологічного стану осушних угідь у 2005-2010 роках і прогноз до 2015 року у Городоцькому районі; про затвердження положення про преміювання, надбавки працівників Городоцької районної ради; про затвердження статуту комунального підприємства Городоцького районного бюро технічної інвентаризації в новій редакції; про звіт головного лікаря Комунального закладу ГРР «Городоцька ЦРЛ» про організацію роботи закладів охорони здоров’я; про хід виконання Програми надання Городоцьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комплексу соціальних послуг жителям району на 2011-2015 роки; про роботу філії «Городоцький райавтодор» щодо покращення стану автомобільних доріг у районі; про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка передана в оренду Позднякову О.А. та Дзіліані Анджело; про надання дозволу ФО-П Левковичу Р.В., громадянам Мельнику В.І. та Біляєву С.М. на розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: с. Черляни, вул. Польова, 100, 100«а» (за межами населеного пункту), для обслуговування викуплених нежитлових будівель; про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки з передачі її у постійне користування Тулиголівській сільській раді  для розміщення цвинтаря; про надання дозволу ТзОВ «Міт інвестмент корпорейшн» на розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої на території Речичанської сільської ради (за межами населеного пункту), для обслуговування викуплених нежитлових приміщень; про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її в оренду гр. Мельнику В.І. та Біляєву С.М.; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду ФО СПД Хамик М.С.; про погодження надання (взамін діючого) гірничого відводу ДП «Еней» ТзОВ «Керамбуд»;  про надання дозволу на продовження договору оренди приміщення для розміщення обладнання АТС в Мшанській ЗОШ І-ІІІ ст.; про передачу нежитлової будівлі зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність територіальних громад Завидовицької сільської ради; про передачу електроустаткування відділу освіти, молоді та спорту Городоцької РДА на баланс ПАТ «Львівобленерго» Городоцького РЕМу; про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги; про роботу постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту.