Відбулося засідання XVII позачергової сесії Городоцької районної ради VI скликання

В середу 14 листопада в районному Народному домі відбулося засідання XVII позачергової сесії Городоцької районної ради. Під час засідання президією та депутатами районної ради було розглянуто та прийнято наступні рішення: про порядок денний XVII позачергової сесії Городоцької районної ради VI скликання; про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за дев’ять місяців 2012 року; про стан виконання Інвестиційної програми капітального будівництва за 10 місяців 2012 року; про уточнення районного бюджету Городоцького району на 2012 рік; про надання дозволу гр.Шандрі О.С. на розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої на території Грімненської сільської ради (за межами населеного пункту), для створення фермерського господарства; про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх в оренду ФО-П Хоптяній М.Б.; про створення центру первинної медико-санітарної допомоги; про передачу кадрових, матеріально-технічних, транспортних і фінансових ресурсів системи екстреної (швидкої) медичної допомоги КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Львівської області;Звіт про роботу КП «Городоцьке РБТІ»; звіт про роботу КП «Городоцьке районне архітектурно-планувальне бюро».