Привітання голови районної ради В.Полумацканича з річницею прийняття Декларації про державний суверенітет України

Шановні краяни!

Прийміть щирі вітання із 21-ю річницею прийняття Декларації про державний суверенітет України!

16 липня 1990 року назавжди увійшло до історичного календаря України як важлива дата становлення нашої державності. Саме тоді Верховна Рада УРСР прийняла доленосний документ – Декларацію про державний суверенітет України.

Ця Декларація висловила прагнення народу до створення демократичного суспільства, виходячи з потреб всебічного забезпечення прав і свобод людини, необхідності побудови правової держави та повноцінного політичного, економічного, соціального і духовного розвитку українського народу.

Прийняття цього документу стало першим кроком до фактичного і юридичного утвердження незалежності України. Він визначив державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади республіки в межах її території, а також незалежність і рівноправність у зовнішніх відносинах.

Тому прийняття Декларації є одним із найкращих прикладів того, як задекларовані принципи втілились у нашу з вами реальність – незалежну повноцінну Українську Державу.

Вшановуючи цю визначну подію нашої новітньої історії, хочу щоб усі ми ще раз усвідомили, що сьогоднішній і завтрашній день Української Держави залежить особисто від кожного з нас. Патріотизм, активна життєва позиція, наполеглива повсякденна праця – ось запорука нашого щасливого майбутнього.

 

Голова Городоцької районної ради                В.Полумацканич