В районі відбулися конкурси на краще знання творчості Т.Г. Шевченка

22 травня в м.Городку та інших населених пунктах району відбулися урочисті заходи, присвячені 150-й річниці від Дня смерті Т.Г. Шевченка та його перепоховання в Україні. В цей день біля пам’ятників Великому Кобзарю з метою вшанування його пам’яті та поглиблення знань про його творчий доробок проведено конкурси на краще виконання та знання віршів поета. Конкурс проводився серед трьох вікових категорій у трьох номінаціях.  У Городку в урочистих заходах взяли участь заступник голови Городоцької районної ради В.Більовський, заступник голови райдержадміністрації С.Книшик, голова комітету захисту рідної мови, культури та духовності І.Хома. Представники районної влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т.Шевченку, згодом протягом близько трьох годин тривав сам конкурс серед учнів місцевих шкіл. Найкращих учасників конкурсу було нагороджено грамотами і призами.