На Городоччині вшанували Героїв

22 травня голова районної ради В.Полумацканич, заступник голови райдержадміністрації С.Книшик, селищний голова смт. Великий Любінь С. Буняк, депутати місцевих рад та мешканці району  взяли участь у відзначенні районного Дня Героїв, який цьогоріч відбувся в смт. Великий Любінь. Біля пам”ятника Жертв політичних репресій відбулася поминальна панахида за Героями України, згодом в приміщенні санаторію “Любінь Великий” мала місце урочиста академія з нагоди свята і презентація літопису УПА В.Мороза “Зеновій Тершаковець – “Федір”, присвяченому краєвому провіднику ОУН-УПА Зеновію Тершаковцю. Під час святкового заходу до слова запрошувалися автор книги Володимир Мороз і старша дочка Зеновія Тершаковця - Марта Личук. Силами місцевої самодіяльності було дано концерт.