У Городку відкрито музей освіти

19 травня голова Городоцької районної ради В.Полумацканич та його заступник В.Більовський взяли участь у відкритті музею освіти Городоччини. Захід відбувся з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв і в ньому взяли участь інші представники від влади Городоцького району: заступники голови Городоцької райдержадміністрації В.Петров, С.Книшик та О.Дунас, заступник міського голови Городка Я.Скобало, депутати міської та районної рад. Серед гостей свята були польські партнери Городоцького району з Перемишльського повіту (Республіка Польща) на чолі з віце-старостою Мареком Кудлою, голова Львівського обласного товариства „Просвіта” Я.Пітко, делегація освітян з Мостиськ. Після своїх виступів голова районної ради В.Полумацканич та перший заступник голови райдержадміністрації С.Петров нагородили грамотами освітян району, які найбільше доклалися до відкриття музею освіти Городоччини: керівника відділу освіти І.Яскевича, завідувача методичним кабінетом О.Войціцьку, методистів Г.Кузбит та В.Вакар. Депутатом Городоцької районної ради В.Михайляком було подаровано для музею книжку „Відомі українки”.