Голова районної ради зустрівся з представником спілки політв'язнів та репресованих

11 березня голова Городоцької районної ради В.Полумацканич зустрівся з головою Городоцького куреня „Галицька Січ”, членом районної спілки політв’язнів та репресованих М.Гасюком. Під час зустрічі було розглянуто питання утруднення доступу до приміщення по вул. Гоголя, 2 членам громадсько-політичних організацій району. Дане приміщення перебуває на балансі районного осередку політичної партії „Народний Рух” і призначене для здійснення діяльності громадсько-політичних організацій району. Також розглянуто питання щодо надання матеріальної допомоги політв’язням та репресованим.

За результатами обговорення вищезгаданих питань, головою районної ради було дано розпорядження щодо сприяння та підтримки діяльності громадсько-політичних організацій району та доведення до відома керівника місцевого осередку “Народного Руху” В.Каралюс про неприпустимість утруднення доступу членам громадсько-політичних організацій району до приміщення по вул. Гоголя, 2. Також В.Полумацканичем дано розпорядження про сприяння районній спілці політв’язнів та репресованих в підготовці необхідної документації  для отримування членами цієї організації матеріальної допомоги.