Відбулась ІІІ сесія Городоцької районної ради VI скликання

2 березня в Городоцькому Народному домі голова районної ради В.Полумацканич провів ІІІ сесію районної ради VI скликання, на якій було розглянуто наступні питання: про ухвалення тексту договору про співпрацю між Городоцькою районною  радою й Городоцькою районною державною адміністрацією; про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району за 2010 рік; про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2011 рік; про Інвестиційну програму капітального будівництва Городоцького району на 2011-2013 роки; про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за 2010 рік; про затвердження уточнених планових показників районного бюджету Городоцького району за 2010 рік; про уточнення районного бюджету Городоцького району на 2011 рік; про Програму розвитку освіти Городоччини на 2011-2014 роки; звіт про роботу КП «Часопис городоччини «Народна думка»; про зміни до Програми організації відзначення державних, національних та релігійних свят у Городоцькому районі на 2011 рік; про доповнення до Програми розвитку агропромислового комплексу Городоцького району на 2011 рік; про доповнення до Комплексної програми заходів захисту прав дітей та проведення профілактичної роботи з неповнолітніми на 2011 рік у Городоцькому районі; про внесення зміни до рішення районної ради від 12.01.11 №34 «Про  Керницький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»; про хід виконання рішення районної ради від 15.10.10 №725 «Про стан використання земельних ділянок суб’єктами господарювання, об’єкти яких розміщені на землях спільної власності територіальних громад району в с.Черляни»; земельні питання; про затвердження Програми створення і використання місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання і ліквідації можливих НС техногенного і природного характеру та їх наслідків в Городоцькому районі на 2010-2015 роки; про Програму розвитку місцевого самоврядування в Городоцькому районі на 2011 рік.