В Народному домі нагороджували кращих учнів Городоччини

4 березня в районному Народному домі відбулося традиційне для Городоччини свято знань „Розумники-розумниці”, на якому вшанували переможців шкільних, районних та обласних олімпіад зі шкільних дисциплін. Під час урочистих заходів було нагороджено 178 переможців районних олімпіад та 42 переможці обласних олімпіад. Також подарунки отримали переможець обласного міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та переможець обласного конкурсу літераторів.

Розумників та розумниць Городоччини вітали заступник голови Городоцької районної ради В.Більовський, заступники голови Городоцької райдержадміністрації О.Дунас та С.Книшик, секретар міської ради Ю.Фульмес, директор Городоцької філії „Приватбанк” Т.Хариш. Переможців олімпіад було нагороджено художньою та довідковою літературою на загальну суму понад 6000 грн. та грамотами відділу освіти райдержадміністрації. Міський голова М.Савка нагородив грошовими преміями молодих мешканців Городка, які зайняли призові місця на олімпіадах. Грошові премії на суму сто гривень від місцевої філії „Приватбанку” отримали переможці обласних олімпіад.

Конкурс відбувається щорічно, починаючи з 2005 року. Його організацію та проведення почергово здійснює одна зі шкіл міста Городка. Цьогоріч організатором виступила загальноосвітня школа №5.