Відбулася нарада щодо вирішення проблеми підтоплення в с.Побережне

22 лютого голова постійної комісії з питань економіки і бюджету Городоцької районної ради Р.Дунас провів нараду за участю сільського голови с.Мильчиці Н.Лісної, депутата районної ради від Мильчицького мажоритарного виборчого округу О.Варениці, керівника фінансового управління В.Жданського, в.о. начальника управління держкомзему в Городоцькому районі Ю.Палиса щодо вирішення проблеми підтоплення присадибних ділянок та частини пасовища в с.Побережне. За результатами наради вирішено виділити кошти з районного бюджету для ліквідації причин регулярного підтоплення вищезгаданих територій. Нарада відбулася з ініціативи голови районної ради В.Полумацканича, оскільки дану проблему Мильчицька сільська рада не могла вирішити самостійно протягом довшого часу.