Кущові наради-семінари з органами місцевого самоврядування

9 лютого заступник голови районної ради В.Більовський взяв участь у кущових нарадах-семінарах з керівниками органів місцевого самоврядування району. Наради-семінари організовано Городоцькою райдержадміністрацією, на них були присутні керівники структурних підрозділів РДА, а також голови Переможненської, Бучалівської, Новосільської, Тулиголівської, Монастирецької, Грімненської, Кліцківської, Татаринівської та Підзвіринецької сільських рад. Під час нарад обговорено стратегію соціально-економічного розвитку населених пунктів, розроблення для них генеральних планів, шляхи подолання проблем житлово-комунального господарства, питання соціального захисту населення тощо. В.Більовський ознайомив присутніх з планом роботи районної ради на найближчий час, з роботою депутатів районної ради, спрямованою на вирішення вищезазначених питань.