Городоччину відвідав голова Львівської облдержадміністрації

8 лютого на Городоччині з робочим візитом перебував голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк. Під час зустрічі з керівництвом району та громадськістю голова облдержадміністрації акцентував увагу на подальших кроках щодо реалізації програми соціально-економічного розвитку Городоцького району. Також Михайло Цимбалюк вручив ключі від шкільного автобуса директору Переможнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Л.Костюк. Городоцьким загальноосвітнім школам було подаровано нові комп’ютери. Згодом голова облдержадміністрації у супроводі представників районної влади В.Полумацканича, голови райдержадміністрації Ю.Візняка та міського голови М.Савки ознайомилися з провідними підприємствами району – спільним українсько-німецьким підприємством „Бадер-Україна”, ТОВ „Яблуневий дар” та ТзОВ „Логістична компанія „Захід Ресурс”. Згодом Михайло Цимбалюк дав прес-конференцію для засобів масової інформації.