Оголошення, тендерні пропозиції

Городоцька районна рада

Рішення ХХІ позачергової сесії районної VII скликання -  тут http://gorodok-rada.org.ua/node/7758

Оголошення про намір передати в оренду комунальне майно

Назва органу управління – Городоцька районна державна адміністрація Львівської області

Реорганізація Центру ПМСД

Згідно рішення Городоцької районної ради № 501 від 19.06.2018 року, КЗ ГРР «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» реорганізується шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

10.08.2018 :: Обережно! Телефонні шахраї!

Пов’язане зображення

Городоцька ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє про те, що останнім часом в районі мають місце випадки вимагання невідомими особами грошових коштів.

1.08.2018 :: Відбулась нарада щодо відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

Сьогодні, 1 серпня, в кабінеті голови Городоцької районної ради Володимира Більовського відбулась робоча нарада з підготовки та відзначення у районі Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Учасники зустрічі детально обговорили сценарій та план проведення заходів.

1.08.2018 :: Юні Городківчани успішно виступили на шаховому турнірі в Чехії

У суботу, 28 липня в місті Пардубіце (Чеська республіка) завершився один з наймасовіших шахових фестивалів світу, в якому брали участь понад 1000 шахістів зі 46 країн.

Змагання у в

31.07.2018 :: Відбулась щотижнева нарада

Сьогодні,  31 липня, відбулась робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу, яку провели голова

30.07.2018 :: У Києві відзначили 1030-ліття Хрещення України-Русі

У суботу, 28 липня, близько ста представників Городоцького благочиння Львівсько - Сокальської єпархії УПЦ КП взяли участь в заходах з нагоди відзначення 1030-ліття Хрещення України-Русі у м.

27.07.2018 :: Звернення голови районної ради Володимира Більовського до 1030-ї річниці хрещення України-Русі

Дорогі краяни! У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира прийміть найщиріші вітання з нагоди 1030-ї річниці хрещення України-Руси! Із хрещенням для нашого народу розпочалася нова історія, яка наблизила його до європейської цивілізації. Наш народ був вірний цій ідеї завжди.

27.07.2018 :: В Україні стартував пілотний проект «Пакунок малюка»

Завдяки проекту з 1 вересня при народженні дитини кожній родині під час виписки немовляти з пологового будинку надаватимуть одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» - набір необхідних речей для новонародженої дитини. Вартість допомоги сягатиме 5 тисяч гривень.