24.06.2017 :: Вітання голови районної ради з нагоди Дня молоді

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Шановні юнаки й дівчата Городоччини!

23.06.2017 :: Особливості справляння плати за землю

Днями у Городоцькій ОДПІ проведено «гарячу» лінію на тему «Особливості справляння плати за землю». На запитання платників податків відповідав завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Орест Мельник.

23.06.2017 :: З нагоди Дня молоді

25 червня в Старому парку м.Городка відбудуться заходи до Дня молоді. Початок о 19.00.

22.06.2017 :: Керівникам Городоцького та Дрогобицького районів провели семінар із благоустрою

22 червня, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА провів виїзний семінар із благоустрою для керівників міських, селищних та сільських рад Городоцького та Дрогобицького районів. Раніше семінари відбулися у Бродівському та Буському районах.

22.06.2017 :: Віче з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Сьогодні, 22 Червня, біля памятної дошки поруч із будівлею Городоцької районної ради пройшло віче з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

22.06.2017 :: Особливості зняття касового апарата з реєстрації у разі відсутності зв'язку із ЦСО

Фахівці Городоцької ОДПІ інформують, що скасування реєстрації реєстраторів роз

22.06.2017 :: Молодь Городоччини готується до “Ігор Нескорених”, які цьогоріч обіцяють бути наймасштабнішими з часу започаткування

Цьогорічні традиційні молодіжні патріотичні «Ігри Нескорених» – триватимуть з 10 по 16 липня. Вони відбудуться на території спортивно-туристичного оздоровчого табору «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака у рамках святкування 73-річниці створення у Прикарпатському селі Сприня УГВР.

22.06.2017 :: Відбудеться відкриття виставки "ЯНГОЛИ УКРАЇНИ"

Сьогодні, 22 червня 2017р, о 15.00 у Городоцькому історико-краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки львівської мисткині НАТАЛІЇ КУРІЙ -МАКСИМІВ "ЯНГОЛИ УКРАЇНИ"

22.06.2017 :: 22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Задля всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щорічно 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

21.06.2017 :: Соціальна пільга на новому місці роботи

Під час проведення зустрічі із платниками податків, фахівці Городоцької ОДПІ звернули увагу на те, що фізична особа не може скористатися соціальною пільгою на новому місці роботи у місяці, в якому пільгу