Новини

19.08.2017 :: Про проведення відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника Героям Городоччини різних епох «Наша пам’ять – наші герої»

Відповідно до рішення сесії Городоцької районної ради №301 від 21.07.2017 р. проводиться відкритий конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника Героям Городоччини різних епох «Наша пам'ять – наші герої».

19.08.2017 :: Змінено схему руху ТЗ на автошляху Львів-Шегині в районі об’їзної дороги

За інформацією Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції Головного управління Національної поліції  у Львівській області, у відповідності до розроблених заходів з безпеки дорожнього руху та затвердженої схеми організації дорожнього руху н

18.08.2017 :: Сільгоспвиробникам - річним платникам податку на прибуток

Фахівці Городоцької ОДПІ нагадують, що з 09.06.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 №467 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств».

18.08.2017 :: 19 жовтня - сесія Городоцької районної ради

Городоцька районна рада інформує, що XVІ сесія районної ради VII скликання відбудеться 19 жовтня 2017 року в актовому залі Городоцької районної ради. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок сесії – о 10.00.

17.08.2017 :: «Пісні незабутого краю»

Городоцька районна рада та Городоцька РДА  запрошують суспільно-культурні товариства «Надсяння», «Лемківщина», «Холмщина», колективи художньої самодіяльності району взяти участь у XIII му Міжрегіональному фестивалі-конкурсі «Пісні незабутого краю», що відбудеться 1 жовтня 2017 року в м. Городку.

16.08.2017 :: Заходи системи безоплатної правової допомоги на Львівщині щодо роз’яснення земельної реформи

Нещодавно Уряд підтримав ініціативу Міністерства юстиції України щодо створення  в регіонах оперативних штабів, покликаних боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного врожаю.

10.08.2017 :: Переможці конкурсу мікропроектів активно реалізують ідеї місцевого розвитку

Як відомо, цьогоріч в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку визначили 619 переможців на загальну суму фінансуван

9.08.2017 :: Функціонування системи моніторингу оцінки ризиків – тема «круглого столу», проведеного фахівцями Городоцької ОДПІ

Під час проведення засідання «круглого столу» у Городоцькій ОДПІ начальник інспекції Роман Миськів зазначив, що з 1 ли

9.08.2017 :: На Львівщині учасники АТО отримали понад 1,5 тисячі га землі

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, у Львівській області військовослужбовці та їхні сім`ї отримали у власність 6094 земельні ділянки, загальною площею 1693 гектари. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.