Новини

23.05.2017 :: Патріотичний автопробіг до місць поховань новітніх Лицарів України.

Сьогодні, 23 травня, о 9:00 год, від храму Благовіщення Пресвятої Богородиці  стартував автопробіг з нагоди Дня Героїв  України. Учасники заходу  відвідали у межах району могили полеглих воїнів АТО та лицарів Небесної Сотні.

22.05.2017 :: У Народному домі с.Мшана відсвяткували новосілля

Новозбудований Народний дім відкрили цими вихідними у селі Мшана, що на Городоччині. Мешканці одного з найбільших сіл району понад 20 років чекали на цю подію.

19.05.2017 :: Порядок заповнення та подання заяви сільськогосподарськими товаровиробниками на отримання бюджетної дотації

Фахівці Городоцької ОДПІ повідомляють, що для внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації (далі – Реєстр) сільськ

18.05.2017 :: Відзначення Свята Героїв на Городоччині.

Відзначення Свята Героїв на Городоччині.
20 травня відбудеться таборування школярів на території тренувально-спортивного комплексу у с.Заверещиця (Цунів).

18.05.2017 :: Відбулась XІІІ чергова сесія Городоцької районної ради

Сьогодні, 18 травня 2017 року, в актовому залі відбулась XІІІ чергова сесія Городоцької районної ради VII скликання.

17.05.2017 :: Заходи до Дня жертв політичних репресій та Свята Героїв

16 травня, в кабінеті голови Городоцької районної ради, відбулось засідання робочої групи з підготовки та проведення у районі заходів до Дня пам’яті жертв політичних репресій та Свята Героїв.
За результатами обговорення вирішено:

16.05.2017 :: 18 травня – сесія Городоцької районної ради

Городоцька районна рада інформує, що XIІІ сесія районної ради VII скликання відбудеться 18 травня 2017 року в актовому залі Городоцької районної ради. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок сесії – о 10.00.