Комісії

З питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, дотримання прав людини та військових проблем:

-         Кремса Богдан Богданович – голова комісії;

-       Кликоцький Володимир Іванович;

-       Пришляк Олесь Іванович.

     З питань економіки і бюджету, використання комунальної  та спільної власності:

-       Мєскало Іван Степанович – голова комісії;

-       Маланчук Богдан Степанович ;

-       Дзяний Тарас Миколайович;

-       Дуць Ігор Вікторович;

-       Сабадаш Ігор Ігорович;

-        Струк Богдан Романович;

-       Кунащук Володимир Васильович;

-       Гавц Світлана Іванівна;

-       Лещинський Володимир Михайлович;

-       Яскевич Ігор Антонович.

     З питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту та демобілізованих учасників АТО:

-       Довгунь Василь Степанович – голова комісії;

-       Буняк Степан Остапович;

-       Шніцар Тарас Михайлович.

 З питань культури, освіти, спорту, духовного відродження та засобів масової інформації:

-       Маковецький Віталій Володимирович – голова комісії;

-       Карапінка Олег Михайлович;

-       Хамик Андрій Іванович.

З питань регулювання земельних відносин,  планування територій, містобудування, архітектури, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою:

-       Цуньовський Василь Михайлович – голова комісії;

-       Коропісь Руслан Миколайович;

-       Костельний Андрій Іванович;

-       Лещинський Юрій Володимирович;

-       Чорній Петро Богданович;

-       Скомаровський Олег Владиславович;

-       Полуліх Юрій Богданович;

-       Гижко Віталій Олександрович.

З питань АПК, розвитку села, екології, природних ресурсів, розвитку підприємництва, промисловості, зв’язку, транспорту і торгівлі: 

-       Дунас Омелян Михайлович – голова комісії;

-       Винарчик Богдан Степанович;

-       Самотіс Любомир Іванович;

-       Федан Богдан Володимирович;

-       Божик Олег Ігорович;

-       Кликоцький Іван Євгенович;

-       Фещин Оксана Яківна.